שרון רייך, מנכ"ל איילון: "אנו רואים חשיבות עצומה בכל הקשור לתרומה לקהילה ומקדמים התנדבות בפועל של עובדי ומנהלי החברה לאורך כל השנה"

איילון ביטוח רותמת מזה 3 שנים את מוקדי שירות הלקוחות שלה לטובת משדר ההתרמה השנתי לארגון שלוה, המטפל בילדים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
שרון רייך, מנכ״ל איילון, צילום: רמי זרנגרשרון רייך, מנכ״ל איילון, צילום: רמי זרנגר

מורן שקד 15/06/2022

חברת איילון ביטוח נערכת למשדר ההתרמה השנתי לארגון "שלוה" אשר ישודר ב"רשת 13"  ב-19 ביוני, וייקחו בו חלק מיטב האמנים במטרה לגייס תרומות למען טיפול בילדים עם מוגבלויות. במשדר, אשר נערך בשיתוף חברת איילון ביטוח זו השנה השלישית, ייקחו חלק 200 מעובדי איילון ביטוח אשר התנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות ויקבלו את השיחות מהתורמים. הסכום אשר יגויס, יסייע בהמשך פיתוח מערך השירותים שמעניק הארגון לילדים ולמבוגרים עם מוגבלויות. 

ארגון שלוה הוקם ב-1990 כמיזם משפחתי שנועד לטפל לסייע לילדים עם מוגבלויות ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות השונות הכרוכות בגידולם, תוך כדי שילובם בחברה. לאורך השנים צמח הארגון והפך לעמותה רשומה המובילה קידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. כיום הארגון מעניק שירותים לאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים ללא הבדל דת, מין או גזע. במהלך השנים זכתה פעילות הארגון בפרסים שונים, ובהכרה ממשלתית בכל אחת מהתוכניות שלה. בנוסף, ביום העצמאות ה-74 למדינת ישראל נבחר מייסד הארגון קלמן סמואלס להדליק משואה כהכרה על פועלו לקידום חברה המקבלת כל אדם באשר הוא. 

שרון רייך, מנכ"ל איילון מסר: "איילון גאה להוביל את משדר ההתרמה לארגון שלוה זו השנה השלישית ברציפות. כחברה שחרטה על דגלה ערכים של עזרה לזולת וערבות הדדית, אנו רואים חשיבות עצומה בכל הקשור לתרומה לקהילה ומקדמים התנדבות בפועל של עובדי ומנהלי החברה לאורך כל השנה כולה במגוון עמותות למען ילדים עם מוגבלויות, נוער בסיכון, ניצולי שואה ועוד". 


יעל פאר-סגל, סמנכ״לית מנהלת אגף שיווק, שירות ותקשורת, איילון, צילום: רמי זרנגר

יעל פאר סגל, סמנכ"לית שיווק, שירות ותקשורת, באיילון ביטוח, מסרה: "כחברת ביטוח בעלת חזון ומחויבות לפעול בתחום האחריות החברתית, אנו נרגשים לקחת חלק ביום ההתרמה הארצי למען ילדי שלוה. איילון זוכה ללוות את ארגון שלוה זו השנה השלישית ברציפות וגאה בהתגייסות הרחבה של עובדות ועובדי החברה לקידום המודעות לנגישות ושוויון חברתי בחברה הישראלית".