חברת איילון ביטוח העמידה זו השנה השלישית ברציפות את מוקדי שירות הלקוחות שלה לטובת גיוס התרומות

מנכ"ל איילון ביטוח, שרון רייך: "בעזרת מאות עובדי איילון אשר התנדבו למשימה החשובה, נתרמו השנה כ-4.3 מיליון שקלים, סכום המשקף את הערבות ההדדית המופלאה שקיימת כאן בישראל"

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
להקת שלוה עם יו״ר שלוה העולמי אבי סמואלס, מנכ״ל איילון שרון רייך וסמנכ״לית שיווק, שירות ותקשורת איילון ביטוח יעל פאר סגל, צילום: שלומי מזרחי להקת שלוה עם יו״ר שלוה העולמי אבי סמואלס, מנכ״ל איילון שרון רייך וסמנכ״לית שיווק, שירות ותקשורת איילון ביטוח יעל פאר סגל, צילום: שלומי מזרחי

מורן שקד 20/06/2022

משדר ההתרמה לארגון "שלוה", אשר נערך בשיתוף חברת איילון ביטוח זו השנה השלישית, נחתם בהצלחה והביא לגיוס של כ- 4,300,000 שקלים. המשדר אשר שודר אמש (א') ברשת 13, ריכז אליו שורה ארוכה של אמנים מובילים שהופיעו בדואטים מרגשים עם להקת שלוה. 

לטובת גיוס התרומות וקבלת שיחות מהתורמים, העמידה איילון צוות מתוגבר של כ-200 מעובדות ועובדי איילון שהתנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות. ואכן, צופי המשדר פתחו את הלב בהמוניהם ובתום הערב גויסו כ- 4,300,000 שקלים אשר יסייעו בהמשך פיתוח מערך השירותים שמעניק הארגון לילדים ולמבוגרים עם מוגבלויות. 

בין המשתתפים במשדר: יו"ר שלוה העולמי, אבי סמואלס; מנכ"ל איילון, שרון רייך; וסמנכ"לית שיווק, שירות ותקשורת, יעל פאר סגל

שרון רייך, מנכ"ל איילון מסר: "חברת איילון גאה לצעוד יד ביד עם ארגון שלוה וללוות את יום ההתרמה זו השנה השלישית ברציפות. בעזרת מאות עובדי איילון אשר התנדבו למשימה החשובה, נתרמו השנה כ- 4,300,000 שקלים - סכום המשקף את הערבות ההדדית המופלאה שקיימת כאן בישראל. אנו מודים לארגון שלוה על הזכות, לאלפי התורמים ולעובדינו באיילון על ההתגייסות למטרה חשובה זו".