עובדי תמורה סוכנות לביטוח התאגדו בהסתדרות הלאומית

עובדי חברת הבת של כלל ביטוח התאגדו בהסתדרות הלאומית

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
איתמר שרוני, צילום: עומר וידראיתמר שרוני, צילום: עומר וידר

עומר רגב 07/05/2024

עובדי תמורה סוכנות לביטוח התאגדו בהסתדרות הלאומית. חברת תמורה הוקמה בשנת 1987 והיא בבעלות מלאה של קבוצת כלל ביטוח. תמורה הינה מנהל ההסדר השני בגודלו בישראל. סוכנות דוידוף הצטרפה לתמורה בשנת 2021.

תמורה ודוידוף עוסקות ומתמחות בהסדרים פנסיונים, שהם פתרון פיננסי משולב המקנה הן למעסיק והן לעובד/ת את הביטחון הכלכלי שהם נזקקים לו - בהווה ובתכנון עתידי.

הרקע להתאגדות הוא רצונם של העובדים להתחיל להיות מתוגמלים על עבודתם ולשפר את השכר והתנאים שלהם  ועל רקע השינויים בהנהלת החברה בחודשים האחרונים.

מוועד הפעולה נמסר: אנחנו מעריכים מאוד את ההנהלה ואוהבים את החברה ומצפים לעבוד יד ביד ובשיתוף פעולה מלא עם הנהלת החברה על מנת שהחברה תמשיך להצליח ולהוביל בזכות העובדים שלה".

איתמר שרוני מנכ"ל הנהלה בהסתדרות הלאומית: "בחירתם של עובדי תמורה בהסתדרות הלאומית הינה עוד הוכחה כי הלאומית מהווה היום קטר בעולם ההתאגדויות וקידום זכויות העובדים בישראל. אצלנו משאירים את הפוליטיקה מחוץ למקומות העבודה ומתעסקים בשעה מורכבת זו בקידום המשק והכלכלה. אנו מברכים את עובדי תמורה על הצטרפותם להסתדרות הלאומית, ופריצת הדרך שעשו בתור סוכנות הביטוח הראשונה שמתאגדת. אנו מתחייבים לפעול לביטחונם התעסוקתי ורווחתם לקידום התנאים והשכר של העובדים. בשעות האחרונות פנינו למנכ"לית החברה והודענו על התאגדותם של העובדים. מצפים לשיתוף פעולה למען עובדי החברה".